PRESSO Jak zaczęła się nasza przygoda z Presso ROK

Jesteś tutaj:

O Presso Polska ROK

Dziecinnie_proste_presso

Presso ROK Polska to przedsięwzięcie trzech młodych koszalińskich przedsiębiorców (Andrzej, Krzysztof, Maciej). Po remoncie biura w marcu 2008r. chcieliśmy częstować przychodzących do nas gości dobrą kawą. I tu zaczęły się schody.. bo co to właściwie jest dobra kawa i w czym ją przygotowywać? po długich poszukiwaniach trafiliśmy na Presso ROK i to urządzenie spodobało nam się na tyle, że postanowiliśmy je dystrybuować w Polsce (więcej historii we wpisie na blogu o naszych początkach)

Jesteś zainteresowany(-a) ekspresem Presso ROK? Chciał(a)byś kupić? sprzedawać? używać?

skontaktuj się z nami

Co zawiera zestaw Presso ROK?

Zestaw Presso ROK zawiera wszystkie niezbędne elementy do przyrządzenia w domowych warunkach cappuccino. Sprawdź co wchodzi w skład zestawu Presso ROK

Zestaw do kawy Presso ROK

Dowiedz się więcej o Presso ROK i kawie z naszego bloga

Nasz firmowy blog to miejsce, gdzie regularnie opisujemy nasze doświadczenia z Presso ROK. Jest on aktualizowany kilka razy w miesiącu i oprócz wskazówek dotyczących naszego urządzenia piszemy tam również o kawie ogólnie. Poniżej przykładowe wpisy, zapraszamy do czytania i komentowania.

© 2008-2015 Presso ROK Polska | blog firmowy | biuro@presso-polska.pl

Presso ROK Polska z siedzibą w Warszawie, ul Międzynarodowa 64/34 to jedyny oficjalny dystrybutur Ekspresu Presso ROK na terenie Polski.
Logo i nazwa Presso ROK jest własnością producenta presso.co.uk

Wykonanie strony www strony internetowe Koszalin

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij